You are currently viewing 1.aprīlis – diena bez mugursomām

1.aprīlis – diena bez mugursomām

Šodien mums bija neparasta diena. Tas bija ne tikai 1. aprīlis, kas ir joku diena, un pirmā diena bez maskām, bet arī diena bez mugursomām. Šodien katram bija iespēja atklāt savu kreatīvo pusi, izbēgt no dienas rutīnas un padarīt šo dienu priekpilnu, atstāt savu mugursomu mājās un nākt uz skolu ar alternatīvu tai – būt radošam jaunas somas izveidē! Skolēnu pašpārvaldes idejai padarīt šo dienu jautrāku un patīkamu emociju pilnu, atsaucās daudzi skolēni.

Skolas gaiteņos varēja redzēt dažādus alternatīvus variantus skolas somai, sākot no kurpju kastēm un koferiem, līdz pat mini ledusskapjiem, veikala ratiņiem un Bolt piegādes somai! Diena pilna ar prieku, smiekliem, skaistām bildēm un nu jau arī atmiņām par to.

Skolas aktu zālē norisinājās universālo mugursomu šovs, kur radoša un atbildīga žūrija izsludināja savu TOP 10 favorītu sarakstu ar kreatīvākajiem risinājumiem mugursomai un apbalvos šos skolēnus pirmdien plkst. 11:45. Kā arī dienas garumā bija iespēja nofotografēties radošajā fotostūrī, kas tika veidots par godu mūsu teātra “Balagančiks” 30. gadu jubilejai.

Dienas laikā no brīnumainās joku kastītes bija iespējams arī izvēlēties iepriekš sagatavotas frāzes, kas sejā raisīja smaidu un sagādāja jautru noskaņu visai dienai.

Radošāku ideju īpašnieku apbalvošana