You are currently viewing Labdarības akcija “Bērni ziedu vietā”

Labdarības akcija “Bērni ziedu vietā”

Jau trešo gadu mūsu skolas skolotāji, audzēkņi un viņu ģimenes piedalās sociālajā akcijā “Bērni ziedu vietā” .

Akcijas iniciatore ir Liepājas Liedaga vidusskolas sociālā pedagoģe Anna Ušeņina, kura kopā ar skolas Atbalsta komandu, uzzinot par šo akciju, piedāvāja vecākiem un klašu kolektīviem piedalīties.

Vecāki un skolēni dāvina klašu audzinātājiem vienu ziedu pušķi no klases, bet naudu, kuru varēja iztērēt ziedu iegādei – noziedo labdarībai un atbalsta tās ģimenes, kurām ir nepieciešama palīdzība.

Pagājušajā gadā akcijas ietvaros savāktie līdzekļi tika pārskaitīti labdarības fondā, lai palīdzētu Olgas Ņečajevas audzekņiem (biedrība “TVIZZLS”).

Olga Ņečajeva ir trenere, kura bezmaksas vada treniņus saviem īpašajiem, trauslajiem un centīgiem audzēkņiem – bērniem ar īpašajām vajadzībām.

  • 2019./2020.m.g. šajā akcijā piedalījās tikai 2 klases;

  • 2020./2021.m.g. jau 10 klases.

  • 2021./2022. – 13 klases un šogad 16 klases atbalstīja šo akciju.

Kopā šogad ir saziedots vairāk nekā 1000 eiro. Visi līdzekļi ir ziedoti biedrībai “TVIZZLS”.

Mūsu skolā tā ir savā veidā tradīcija. Divi mūsu skolas audzēkņi ar īpašām vajadzībām apmeklē nodarbības pie Olgas Ņečajevas, kā arī mūsu kolēģes bērns ir guvis atbalstu pie Olgas.

“Bērni ziedu vietā” ir plaši pazīstama labdarības akcija arī ārpus Latvijas. Akcijas mērķis ir pievērst vecāku un skolēnu uzmanību sociālajiem jautājumiem.

Mēs zinam, ka saziedota nauda būs liels atbalsts bērniem ar īpašām vajadzībām.

Sakām lielu paldies visām klasēm, kas atbalstīja šo labdarības akciju!