You are currently viewing Liedaga vidusskolas jaunieši apmeklē uzņēmumu LESJÖFORS

Liedaga vidusskolas jaunieši apmeklē uzņēmumu LESJÖFORS

Mūsu skolas 8.b; 9.a; 10.a un 10.b klases jaunieši kopā ar direktores vietnieci Anastasiju Jericjanu un karjeras konsultanti Elitu Malovku piedalījās karjeras pasākumā uzņēmumā “Lesjofors”. Uzņēmums  “Lesjofors” ir lielākais atsperu ražošanas uzņēmums Baltijā. Lesjofors piedāvā visplašāko atsperu un presēto izstrādājumu klāstu dažādu nozaru klientiem visā pasaulē. Uzņēmums pastāvīgi nostiprinājis savas tirgus pozīcijas. Pašlaik ražošanas pārstāvniecības atrodas Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Dānijā, Vācijā, Apvienotajā Karalistē, Nīderlandē, Slovākijā u.c. pasaulē. Latvijā darbojas kopš 2003.gada, bet jaunās telpās Dūņu ielā 4 no 2020.gada.

Jauniešiem bija iespēja apmeklēt ražotni, iepazīties ar dažādiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, arī robotiem, kuri ražo gan atsperes, gan metālu konveijeru lentes un citu produkciju. Uzņēmums nodarbina apmēram 200 darbinieku un atzīst, galvenais, ko sagaida no darbiniekiem,  ir vēlme strādāt. Jaunieši uzdeva jautājumus, kas saistīti gan ar ražošanu, gan  produkcijas noiet, gan atlīdzību uzņēmumā, gan uzņēmuma nosaukumu. Visi atzina, ka iepriekš nav zinājuši, ka Liepājā ir tāds uzņēmums un redzētais bijis iespaidīgs un interesants.  


Arī 11.a klases jaunieši 6.oktobrī kopā ar klases audzinātāju Olgu Maikovu un karjeras konsultanti Elitu Malovku apmeklēja uzņēmumu “Lesjofors”. Uzņēmums  “Lesjofors” ir lielākais atsperu ražošanas uzņēmums Baltijā. Nosaukums radies no kāda ciemata nosaukuma Zviedrijā. Uzņēmums nodarbina apmēram 200 darbinieku un atzīst, galvenais, ko sagaida no darbiniekiem,  ir vēlme strādāt.  Lesjofors piedāvā visplašāko atsperu un presēto izstrādājumu klāstu dažādu nozaru klientiem visā pasaulē. Uzņēmums pastāvīgi nostiprinājis savas tirgus pozīcijas. Pašlaik ražošanas pārstāvniecības atrodas Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Dānijā, Vācijā, Apvienotajā Karalistē, Nīderlandē, Slovākijā u.c. pasaulē. Latvijā darbojas kopš 2003.gada, bet jaunās telpās Dūņu ielā 4 no 2020.gada. Jaunieši uzdeva jautājumus, kas saistīti gan ar ražošanu, gan  produkcijas noiet, gan atlīdzību uzņēmumā. Visi atzina, ka iepriekš nav zinājuši, ka Liepājā ir tāds uzņēmums un redzētais bijis iespaidīgs un interesanti. Ražotnē varēja iepazīties ar dažādiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, arī robotiem, kuri ražo gan atsperes, gan metālu konveijeru lentes un citu produkciju. Uzņēmums bija sarūpējis arī dāvanas jauniešiem, par ko bija liels prieks.