Šodien, karjeras nedēļas ietvaros, daļai no 9.a 11.a un 11.b skolēni ir apmeklējuši Liepājas SEZ teritorijas objektu – Ūdens uzpildes terminālu.
Jaunuzbūvētais termināls Oskara Kalpaka ielā ir videi un cilvēkiem draudzīgs, kas, līdz ar visu nepieciešamo atļauju un sertifikātu saņemšanu, plāno eksportēt dzeramo ūdeni uz valstīm, kurās tas ir nepietiekamā daudzumā. Plānotais termināla apgrozījums – līdz 3 milj. tonnu gadā.
Terminālis, kas uzcelts ar investoru finansējuma piesaisti, produkciju eksportēs un nodrošinās darba vietas liepājniekiem. Atkal, pats galvenais, mācīties un atgriezties Liepājā kā gudriem speciālistiem un pašiem būt nākotnē investoriem.














