Kontakti

🏫Liepājas Liedaga vidusskola

🧭Liedaga iela 5, Liepāja, Latvija, LV-3416
📠 634 31 772 (lietvede)
📠 634 344 70 (dežurants)
📧 liedagavsk@liepaja.edu.lv

🔑Iestādes reģistrācijas numurs: 3013903300
📜Iestādes dibinātājs: Liepājas pilsētas Dome
🏬Iestādes pārvalde Liepājā: Liepājas Izglītības pārvalde
🛃 Valsts pārvalde: Izglītības un zinātnes ministrija
🕵🏼‍♂️ Izglītības kvalitāti reglamentē: Izglītības kvalitātes valsts dienests

Saziņa e-klasē
e-klase

Ar zemāk minētiem darbiniekiem var sazināties📘e-klasē.lv e-klases pastā, izvēloties nepieciešamo darbinieku no saraksta “Darbinieki”.

Uzņemšana

💁🏻‍♀️Dežurants
📞634 344 70

Lietvede
📒Kristīna Arhipova, 3.kab.
📞 634 317 72 
📧liedagavsk@liepaja.edu.lv

Personāla vadītāja
👩🏻‍💼Solvita Žipre, 4.kab.
📞634 22 953 
📧solvita.zipre@liepaja.edu.lv

Skolas administrācija

Skolas direktore
👸Aija Grīnberga, 76.kab.
📧aija.grinberga@liepaja.edu.lv

Direktores vietniece izglītības jomā (procesu plānošana)
🗓️Jeļena Mironova, 76.kab.
📧jelena.mironova@liepaja.edu.lv

Direktores vietniece izglītības jomā 1.-6. klasēs
🎼Anastasija Jericjana, 76.kab.
📧anastasija.jericjana@liepaja.edu.lv 

Direktores vietniece audzināšanas darbā
🚯Marina Vikaine, 132.kab.
📧 marina.vikaine@liepaja.edu.lv

Saimniecības vadītāja
🛠️Inta Ercuma, 52.kab.
📧inta.ercuma@liepaja.edu.lv

Direktores vietnieks informātikas jomā
🧙🏻Andrejs Zavaruhins, 79.kab.
📧andrejs.zavaruhins@liepaja.edu.lv

Atbalsta personāls

Atbalsta komandas koordinatore / logopēde
⛑️Svetlana Ivaņenko, 15. / 77.kab.
📧svetlana.ivanenko@liepaja.edu.lv

Skolas psiholoģes
🌱Jelena Mihailova, 46.kab.  
☘️Tatjana Sarta, 46.kab.
📧liedaga.psihologs@liepaja.edu.lv

Skolas sociālais pedagogs
🛟Anna Ušeņina, 69. / 77.kab.
📧anna.usenina@liepaja.edu.lv

Skolas sociālais pedagogs 1.-12. klasēs
🛟Inga Fiļippova, 69./77.kab.
📧inga.filippova@liepaja.edu.lv

Skolas medmāsas
👩🏻‍⚕️ Anna Sumina, 9.kab.
📧liedaga.medmasa@liepaja.edu.lv

Skolas bibliotēkares
👩🏻‍🏫Solvita Spāģe
👩‍🏫Jeļena Franka, 158.kab.
📧liedaga.biblioteka@liepaja.edu.lv

Pedagogs karjeras konsultants
👔Elita Malovka, 45.kab.
📧elita.malovka@liepaja.edu.lv

Datortīkla administrators
🧑‍💻Daniels Vidopskis, 79.kab.
📧daniels.vidopskis@liepaja.edu.lv

Liepājas pašvaldības kontakti

Liepājas pašvaldības datu aizsardzības speciālists
📞 634 22 331
📌 Rožu iela 6, Liepāja
📧 das@liepaja.lv

Kontaktu forma

Ja jums nav e-klases vai nav iespējams uzrakstīt e-pastu, jūs varat izmantot formu zemāk:

Paldies par ziņu!

Apstrādē