You are currently viewing 🌱Izstāde – “Mana ekoloģiskā dzīve”

🌱Izstāde – “Mana ekoloģiskā dzīve”

Jau tradicionāli Liepājas Liedaga vidusskolā gatavošanās Karjeras nedēļai sākas  septembra sākumā. 5. – 9.klašu skolēni vizuālās mākslas stundās zīmē darbus atbilstoši karjeras nedēļas tēmai. Šogad ir tapusi izstāde “Mana ekoloģiskā dzīve”. Paldies vizuālās mākslas skolotājai Marikai Beļēvičai par atbalstu un izstādes ierīkošanu!