You are currently viewing 🎼4.a devās uz koncertzāli “Lielais Dzintars”

🎼4.a devās uz koncertzāli “Lielais Dzintars”

1.novembrī koncertzālē ,,Lielais Dzintars,, sapulcējās daudz skolēnu un arī 4.a klase. Ieinteresētība par mūzikas instrumentiem un to skaņām bija liela. Paldies mūziķiem!
No bērnu teiktā:

– Vai zinājāt, kad klausies un aizver acis, var redzēt kādu zīmējumu?
– Es jūtos uz “10 ballēm”!
– Es tagad gribu mācīties spēlēt ģitāru !