You are currently viewing 9.klašu komandas piedalījās pasākumā “Cik daudz zini par 🎗️HIV/AIDS? Mīti un patiesība.”

Pasaules AIDS dienā trīs Liedaga vidusskolas 9.klašu komandas piedalījās pasākumā jauniešiem “Cik daudz zini par HIV/AIDS? Mīti un patiesība.”

Pasākumu organizēja Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība “Jauniešu māja” sadarbībā ar Liepājas Sociālā dienesta Atkarību profilakses centru. Jauniešiem interaktīvā un izzinošā veidā bija iespēja sacensties par vērtīgām balvām.

Konkurss norisināsies divās daļās – vienā jaunieši pārbaudīja savas zināšanas, izspēlējot orientēšanās spēli pilsētvidē ar nelielu maršrutu pa centru un uzdevumiem saistībā ar HIV un AIDS, ar mērķi atraktīvā veidā apgūt jaunas zināšanas un kliedēt pastāvošos mītus.  Bet otrajā – speciālisti sniedza pareizās atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem.

Mūsu komanda “Liedaga entuziasti” ieguva 🥉vietu! Apsveicam!

Paldies visiem jauniešiem par piedalīšanos! Paldies skolotājām Jeļenai Goldobinai un Kristīnei Potockai!