You are currently viewing 🦘Koncerta “Dzīvnieku karnevāls” apmeklējums

🦘Koncerta “Dzīvnieku karnevāls” apmeklējums

1.novembrī Liepājas Liedaga vidusskolas 4. un 5.klases skolēni apmeklēja koncertzāli Lielais dzintars, lai satiktos ar lauvu, ziloni, ķenguru, gulbi, gaili, dzeguzi, antilopi, bruņurupuci un citiem zvēriem koncertprogrammā ”Dzīvnieku karnevāls”. Liepājas simfoniskais orķestris uzbūra daudzas aizraujošas ainas, kurās dzīvnieki sarunājas, spēlējas, draudzējas un strīdas. Skolēni ar interesi sekoja līdzi koncertam un priecājās arī par iespēju ar koncerta varoņiem kopā nofotografēties. Koncerta apmeklējums notika ar programmas Latvijas Skolas soma atbalstu.