You are currently viewing 🫂Draudzības stunda 1.klasēm

🫂Draudzības stunda 1.klasēm

9.septembrī 1.klases tikās aktu zālē uz “Draudzības stundu”.

Programmas KiVa ietvaros skolēni iepazīs sevi, viens otru, mācīsies draudzēties un palīdzēt viens otram. 

Pirmajā nodarbībā skolēnus uzrunāja direktore un kopā visi vienojās rotaļā “Draudzīgi dejojam”. Skolēni “Burtu režģī” meklēja vārdus, kas saistīti ar pozitīvām emocijām- draudzība, prieks, smaids, laime. 

Šī mācību gada devīze 1.klasēm: “Draudzība un prieks!”