You are currently viewing Erasmus+ projekts ”Crowddreaming”
CDDC Logo PNG

Erasmus+ projekts ”Crowddreaming”

Erasmus+ projekts ”Crowddreaming”

 

   ”Crowddreaming” ir Erasmus+ projekts, kas tika apstiprināts 2018. gada KA3 aktivitātes projektu konkursā par sociālo integrāciju un kopējām vērtībām: Ieguldījums izglītības un apmācības jomā. Projektu Latvijā realizē Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA).

 

    Projekta vadošais partneris ir “All Digital”, kas ir Briselē bāzēta asociācija ar partneru tīklu visā Eiropā. Sadarbības partneri ir no 5 Eiropas valstīm un pilotprojektu īstenos 4 valstīs (Latvijā, Horvātijā, Grieķijā un Itālijā), un tajā kopumā tiks iesaistīti pamatskolas un vidusskolas skolotāji (20 katrā valstī) un skolēni (400 katrā valstī).

 

   No Liepājas Liedaga vidusskolas projektu vadītājas Andras Krasavinas vadībā aktīvi iesaistījušās vēstures skolotāja Jana Freimane un ekonomikas skolotāja Gaļina Skorobagatova, kuras šī mācību gada 2. semestrī projektā iesaistīs ne mazāk kā 40 skolēnus un strādās pie projekta mērķa – Eiropas līmenī popularizēt labo praksi kultūras mantojuma popularizēšanā ar digitālo tehnoloģiju palīdzību, veicinot iekļaujošo izglītību un Eiropas vērtību popularizēšanu jauniešu vidū. 

 

 

🔎 Vairāk informācijas par projektu šeit.

 #Crowddreaming #CDDC