You are currently viewing 👩🏻‍🔬Izglītojošas nodarbības par kino specefektiem “Mākslas un zinātnes krustpunkti”

13.un 14. februārī Liedaga vidusskolā programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros notiek desmit ļoti interesantas izglītojošas nodarbības par kino specefektiem “Mākslas un zinātnes krustpunkti” 5.-9.klašu skolēniem.

“Laboratorium.lv” interaktīvā nodarbībā skolēni uzzināja, kā mūsdienās zinātne palīdz veidot filmas un teātra izrādes.
Par pamatu ņemot Latvijas filmu “Dvēseļu putenis”, tiek rādīts, kas nepieciešams, lai radītu ticamus efektus un pēc iespējas precīzāk attēlotu filmā redzamos notikumus. Skolēni uzzināja, kā gatavo mākslīgās asinis, speciālus degošos šķidrumus, kā dažādu darbību veikšanai trenējas kaskadieri utt. Tas viss nebūtu īstenojams bez ļoti precīziem aprēķiniem un specifiskām zināšanām.

Ļoti patika! Paldies Laboratorium.lv komandai un mākslas un zinātnes pavēlniecei Līgai!