You are currently viewing Liepājas koncertzāles “Lielais Dzintars” aizraujošie piedāvājumi programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros

Liepājas koncertzāles “Lielais Dzintars” aizraujošie piedāvājumi programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros

Koncertuzvedums “Zem Spānijas debesīm”.

Ziemas rītā, 21.februārī, 7.a, 7.b, 7.c, 7.d un 9.a klases piedalījās aizraujošā un izzinošā ceļojumā uz Spāniju! Izcilo komponistu un spāņu tautas mūzika, strauji deju ritmi, interesanti stāsti ļauj skolēniem iepazīties ar Spānijas dabu un ļaudis vēstures laika griežos. “Bija jautri un interesanti”, – teica skolēni. Pateicoties programmai “Latvijas skolas soma” skolēni kopā ar savu klasi pirmo reizi apmeklēja koncertzāli “Lielais Dzintars”.

Koncerts “Simfonija TUVĀK. Bethovena Astotā”.

Aprīlī 9.c klases skolēni programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros baudīja Liepājas Simfoniska orķestra (LSO) koncertu.

Skolēnu  atziņas par notikumu: 

“2021.gadā LSO tika nominēts Lielajai mūzikas balvai par tiešsaistes koncertu ciklu “Simfonija tuvāk” un mēs, 9.c klases skolēni, to vērojām vieni no pirmajiem klātienē un klausījāmies ar baudu.”

“LSO ir viens no vecākajiem orķestrim Baltijas valstīs un Latvijas mērogā vienīgais profesionālais orķestris ārpus Rīgas. Mēs jau sen vēlējamies apmeklēt šāda veida koncertu.”

“Orķestra spēle mūs apbūra, brīžiem pat līdz drebuļiem. Laiks paskrēja nemanāmi”.

Klašu audzinātāja Olga Ksenzova teica –  

“Man ir prieks, ka pasākumu varēju apmeklēt kopā ar saviem 9.c klases skolēniem un katram no viņiem bija iespēja doties uz Liepājas Simfoniska orķestra koncertu. Emocionāli un intelektuāli kļuvām bagātāki. Esmu pateicīga LSS koordinatorei Marinai Vikainei par sadarbību”