You are currently viewing Pasākumi “Latvijas Veselības sporta nedēļas 2023.” ietvaros

Pasākumi “Latvijas Veselības sporta nedēļas 2023.” ietvaros

Jau 12. gadu pēc kārtas Latvijā norisināsies Latvijas Veselības sporta nedēļa . Liepājas Liedaga vidusskolas visu klašu skolēni arī aktīvi tiks iesaistīti sportiskajās aktivitātēs un radošajos pasākums . Visas aktivitātes tiks nodrošinātas stundu laikā. 

PIRMDIENA: 🏃‍♂️STAFEŠU DIENA 

OTRDIENA: ⛹🏽‍♂️BASKETBOLA DIENA

TREŠDIENA: 👟JAUTRIE STARTI  SĀKUMSKOLAS SKOLĒNIEM

CETURTDIENA: 🤾‍♀️HANDBOLA DIENA

PIEKTDIENA: 🥏FRĪSBIJA DIENA

Radošais foto konkurss par tēmu “Mūsu klase kustībā ” – izveidot klases foto ar fiziskām aktivitātēm, zīmējumu konkurss par tēmu “Kustība tā ir dzīvība.”

Veselības nedēļas galvenā ideja ir mudināt ikvienu Latvijas iedzīvotāju: bērnus, jauniešus, strādājošus, seniorus, vairāk iesaistīties fiziskās aktivitātēs, sniegt stimulu, lai pēc Veselības nedēļas cilvēki vairāk sportotu patstāvīgi.

Latvijas Veselības sporta nedēļu 2023 jeb MOVE Week organizē Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Starptautisko Sporta un Kultūras asociāciju (ISCA). Tas ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

“Latvijas Veselības sporta nedēļa 2023” tiek organizēta, lai:

1) sniegtu informāciju un veidotu izpratni, ka fiziskās aktivitātes ir neatņemama veselīga dzīvesveida sastāvdaļa un viens no labākajiem un lētākajiem slimību profilakses veidiem.

2) piedāvātu fizisko aktivitāšu dažādību un dot iespēju piedalīties aktivitātēs ar mērķi, lai tās kļūtu par ikdienas dzīves sastāvdaļu, kā arī dot iespēju Latvijas iedzīvotājiem kopā ar ģimeni un draugiem pavadīt laiku, aktīvi atpūšoties.