You are currently viewing 🌱Pilnveides kursi “Diferenciācija mūsdienīgā mācību procesā”

🌱Pilnveides kursi “Diferenciācija mūsdienīgā mācību procesā”

Liepājas Liedaga vidusskolas skolotāji, sadarbībā ar Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centru, skolēnu brīvlaikā, 14.martā, piedalījās profesionālās pilnveides kursos “Diferenciācija mūsdienīgā mācību procesā”. Kursu vadītāja Dace Okmane piedāvāja skolotājiem apskatīt diferenciācijas veidus, akcentējot katra veida nozīmi un izmantošanas iespējas mācību procesā.

Liepājas Liedaga vidusskolas skolotājiem bija iespēja aplūkot dažādus paraugus, kuros ir iekļauta diferencēšana, izvērtēt un rast idejas darbam mācību procesā. Skolotāji arī labprāt  iejutās skolēnu lomā, lai izjustu, kā strādā dažādas metodes, stratēģijas, uzdevumu veidi, piemēram, kā, vienlaicīgi skatoties animācijas filmu, var piedāvāt dažādas grūtības pakāpes uzdevumus skolēniem. Skolotāji analizēja situācijas un izpētīja iespējas, kurš diferenciācijas veids tiek izmantots, kā pilnveidot mācību procesu turpmāk.

Nākamais solis jau pašu skolotāju rokās – izmēģināt savā profesionālajā darbībā. Lai Liepājas Liedaga vidusskolas skolotājiem izdodas!