You are currently viewing 🎨Sarkans, zils, zaļš, dzeltens!

🎨Sarkans, zils, zaļš, dzeltens!

Sarkans, zils, zaļš, dzeltens! Lieldienu krāsainu nedēļu veiksmīgi papildināja ciemiņi – Stikla mākslas studija “Glass Point” ar radošu nodarbību “Iepazīsti stikla mākslu” 4.-5.klasēm.

Nodarbību apmaksa “Latvijas skolas soma”, nozare – dizains. Nodarbība tika veidota kā radošā darbnīca, sniedzot iespēju skolēniem izmēģināt spēkus pašiem griezt stiklu, veidot kompozīciju un radīt nelielu darbu – stikla dekoru. Skolēniem veidojas izpratne par stikla mākslas darba tapšanas procesu no idejas līdz realizācijai, tādejādi sekmējot intelektuālo līdzdalību un veicinot tālāku izziņas procesu.

Pēc izgatavošanas darbi tiek aizvesti uz studiju un ievietoti stikla kausēšanas krāsnī, kur tie tiek kausēti 800 grādu temperatūrā. Gatavie darbi, kuriem mākslinieces pievieno furnitūru, tiek nogādi atpakaļ skolā.

🔴Sarkana krāsa

 

🔵Zila krāsa

 

🟡Dzeltrena krāsa

 

🟢Zaļa krāsa

 

 Lieldienu krāsainas nedēļas noslēguma pasākums

Lieldienu krāsainā nedēļa beidzās ar jautru svētku pasākumu skolas teritorijā. Olu kauja un olu ripināšana, jautras stafetes skolas stadionā, zīmēšana ar krītiņiem pagalmā un klases fotografēšana ar Lieldienu zaķiem. Paldies par skaistiem zaķiem skolotājai Tatjanai Perčatkinas!


Svētkus organizācija iesaistījās sporta skolotāji, skolas līdzpārvaldes jaunieši no 9.d klases, 11.a klasē. Liels paldies visiem par atbalstu!