You are currently viewing Sasniegumi latviešu valodas jomā 2020./2021.m.g.

Sasniegumi latviešu valodas jomā 2020./2021.m.g.

Paldies visiem skolēniem par aktīvu dalību latviešu valodas olimpiādēs 5. – 6. klasēm un 7.-8.klasēm. Paldies visām latviešu valodas skolotājām par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādēm. Priecājamies un lepojamies ar Jūsu darbu un panākumiem!

Latviešu valodas olimpiādē 5.-6. klasēm skolas posmā piedalījās 34 skolēni un 13 skolēni ar augstākajiem sasniegumiem tika izvirzīti uz pilsētas olimpiādes posmu.

Latviešu valodas olimpiādē 5.-6. klasēm pilsētas posmā ieguvām vienu 1. pirmās pakāpes diplomu, vienu 2. pakāpes diplomu, trīs 3. pakāpes diplomus un vienu atzinību.

  • 1.pakāpes diplomu ieguva 6. klases skolnieks Oļegs Poholoks, paldies latviešu valodas skolotājai Sanitai Millerei.
  • 2. pakāpes diplomu ieguva 5. klases skolniece Anna Azarova, paldies skolotājai Sandrai Tomsonei.
  • 3. pakāpes diplomus ieguva 6. klases skolnieki Aņisija Iļjina, Dmitrijs Antonovs un Veronika Hristoforova, paldies latviešu valodas skolotājām Rimmai Vasiļjevai un Elitai Budriķei.

Atzinību ieguva 6. klases skolniece Kira Vlasova, paldies latviešu valodas skolotājai Sandrai Tomsonei.


Latviešu valodas olimpiādē 7.-8. klasēm skolas posmā piedalījās 17 skolēni un 6 skolēni ar augstākajiem sasniegumiem tika izvirzīti uz pilsētas olimpiādes posmu.

Latviešu valodas olimpiādē 7.-8. klasēm pilsētas posmā ieguvām vienu 2. pakāpes diplomu, vienu 3. pakāpes diplomu un vienu atzinību.

  • 2. pakāpes diplomu ieguva 8. klases skolniece Dana Zabrodina, paldies latviešu valodas skolotājai Lienei Dzenei.
  • 3. pakāpes diplomu ieguva 8. klases skolnieks Timurs Azarovs, paldies latviešu valodas skolotājai Irēnai Ošei.

Atzinību ieguva 8. klases skolniece Nelli Poimanova, paldies latviešu valodas skolotājai Evitai Puriņai.


Latviešu valodas olimpiādē 7.-8. klasēm valsts posmā 8. klases skolniece Dana Zabrodina ieguva atzinību, paldies latviešu valodas skolotājai Lienei Dzenei!

Paldies par latviešu valodas jomas kopdarbu un panākumiem olimpiādēs, augstos rezultātos diagnosticējošos darbos un eksāmenos!