You are currently viewing Šogad Liepājas Liedaga vidusskolas audzēkņi piedalījas sociālajā akcijā “Bērni ziedu vietā”
20200902 122308 scaled

Šogad Liepājas Liedaga vidusskolas audzēkņi piedalījas sociālajā akcijā “Bērni ziedu vietā”

Vecāki un skolēni uzdavināja klases audzinātājiem vienu ziedu pušķi no klases, bet naudu, kuru varēja iztērēt ziedu iegādei – noziedoja. Akcijas ietvaros savāktie līdzekļi tika pārskaitīti labdarības fondā, lai palīdzētu Olgas Ņečajevas audzekņiem. Olga Ņečajeva ir trenere, kura bez maksas vada treniņus saviem īpašajiem, trauslajiem un strādīgajiem audzēkņiem – bērniem ar cerebrālo trieku, Dauna sindromu, Autiskā spektra traucējumiem.

 2019./2020.m.g. šajā akcijā piedalījas tikai 2 klases: 9.d (kl.audz. J.Freimane) un 6.a (kl.audz. A.Gudkova).

Šogad vecāki un bērni aktīvāk iesaistījās un rezultātā piedalījas 10 klases: 2.a (kl.audz. M.Čičko), 2.c (kl.audz. V.Semjina), 6.b (kl.audz. A.Jericjana), 7.a (kl.audz. A.Gudkova), 7.c (kl.audz. V.Vasiļevska), 8.a (kl.audz. M.Grigorjeva), 8.b (kl.audz. T.Dzalba), 8.d (kl.audz. I.Turovska), 10.a (kl.audz. J.Freimane) un 11.b (kl.audz. A.Arzaņājeva).

“Bērni ziedu vietā” ir plaši pazīstama labdarības akcija arī ārpus Latvijas. Akcijas mērķis ir pievērst vecāku un skolēnu uzmanību sociālajiem jautājumiem. Katram bērnam ir svarīgi zināt, ka ir cilvēki, kuriem nepieciešama viņu palīdzība, saka akcijas iniciatore – sociālais pedagogs Anna Ušeņina. Diemžēl, bieži mūsu sabiedrībā “neērtiem” bērniem netiek pievērsta vajadzīgā uzmanība, neļaujot pat fiziski spējīgiem bērniem būt kopā ar visiem, attīstīties un gūt panākumus. Olga ir cilvēks, kurš iedvesmo, dod cerību un piepilda sapņus.

Liels paldies visiem vecākiem, bērniem un pedagogiem, kuri iesaistījšs akcijā un piepildīja vairāku vecāku un bērnu sapni.

Labdarības akcijas ietvaros vecāki saziedoto naudu pārskaitījaOlgas Ņečajevas labdarības fondam “ TVIZZLS”.