You are currently viewing Tikšanās ar bērnu grāmatu autori Luīzi Pastori

Tikšanās ar bērnu grāmatu autori Luīzi Pastori

2023. gada 9. maijā projekta “Skolas soma” ietvaros Liepājas Liedaga vidusskolā viesojās rakstniece, bērnu grāmatu autore Luīze Pastore. Viņa tikās ar 5. skolēniem un novadīja nodarbības šajās klasēs.

Rakstniece iepazīstināja skolēnus ar sevi un savu daiļradi – rādīja, stāstīja par savām grāmatām un iepazīstināja ar to tapšanas ideju un procesu. 

Luīze Pastore vadīja bērniem pašgatavotu detektīvspēli, kur norādes bija paslēptas gleznās. Rakstniece klases telpā bija izvietojusi latviešu gleznotāju mākslas darbu reprodukcijas, skolēni pāros saņēma un veica uzdevumus – bija jāatpazīst dotais gleznas fragments, jāatrod klases telpā šī glezna, no kuras ir dotais fragments, jāatrisina krustvārdu mīklā paslēptais atslēgas vārds saistībā ar gleznu pēc dotās informatīvās norādes. Kad visu gleznu fragmenti tika atrasti un krustvārdu mīkla atminēta, tad no rakstnieces varēja saņemt mīklu, kuras atšifrējums ir parole saistībā vēl ar kādu mākslas darbu – skulptūru. Visi saņēma mākslas detektīvu uzlīmes un atzina, ka pasākums paticis.

Paldies Luīzei Pastorei par šīm brīnišķīgajām, izglītojošajām nodarbībām, bija ļoti liels prieks tikties!