You are currently viewing Zīmēšanas konkurss “Mans sveiciens Latvijai dzimšanas dienā”.
IMG 8845

Zīmēšanas konkurss “Mans sveiciens Latvijai dzimšanas dienā”.

2019.gada 1.novembrī Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Laumiņa” norisinājās Latvijas valsts dzimšanas dienai veltīts Liepājas pilsētas bērnu un jauniešu zīmēšanas konkurss “Mans sveiciens Latvijai dzimšanas dienā”.

 

Konkursa mērķis bija veicināt bērnu un jauniešu radošo spēju daudzveidību, rosinot atspoguļot savu individuālo Latvijas valsts redzējumu, kā arī atbalstīt un veicināt patriotisma jūtu veidošanos un nostiprināšanos Liepājas bērnos un jauniešos.

 

Kopā no Liepājas pilsētas izglītības iestādēm piedalījās 150 bērni, no kuriem tikai 15 bērni saņēma diplomus par labiem sasniegumiem šajā konkursā. Prieks par mūsu skolas 13 skolēniem, kuri 90 minūtēs krāsainas grafikas tehnikā radoši atspoguļoja savu individuālo Dzimtenes – Latvijas valsts redzējumu, kuru darbus varēs apskatīt zīmējumu izstādē LOC.

 

Par labiem sasniegumiem šajā konkursā diplomus saņēma Veronika Pētersone 10.kl.(skolotāja Marika Beļēviča); Maksims Fiļimonovs 9.kl. un Nikita Golubevs 9.kl.(skolotāja Tatjana Perčatkina).

 

PATEICĪBAS par dalību šajā konkursā saņēma skolotājas Aelitas Lekarevas skolēni, bet visām trim vizuālās mākslas skolotājām- Aelitai Lekarevai, Marikai Beļēvičai un Tatjanai Perčatkinai tika pasniegti ATZINĪBAS raksti par dalību šajā konkursā.