Vidusskolēnu godināšana. “Tēja pie direktora”
8. jūnijā skolā notika svinīgais pasākums: vidusskolēnu godināšana un prēmiju pasniegšana par izciliem sasniegumiem olimpiādēs un aktīvu līdzdalību skolas dzīve. Pie direktora tika uzaicināti: 11.a klases skolēni Uļjana Žukova, Vjačeslavs…

