4.a klase 11.maijā apmeklēja STEM mājā norisi “Dejojošais Lego”🤖
Skolēni, darbojoties pāros, konstruēja Lego modeli, programmēja tā kustības un sinhronizēja tās ar gaismām. Neviltots bija skolēnu prieks, kad Lego bija gatavs dejot. Norise notika ar projekta “STEM un pilsoniskās…

